EMOS Alumatic spol. s.r.o.

Česká republika

Servis

   V případě poruchy automatických dveří nás můžete kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech.

 

Servisní linka Emos alumatic:
 

+420 605 259 131

+420 739 633 386

+420 776 316 995

servis (a) emos-alumatic.cz

Automatické dveře

   Automatické dveře se staly běžnou realitou, kterou si už dnes přestáváme uvědomovat. Slouží bez zásahu obsluhy a bez dotyku i na místech, kde je nevímáme jako luxus, ale jako rozumnou možnost pomoci lidem se sníženou pohybovou schopností - v nemocnicích, domovech pro seniory, školách apod. Jsou užitečné i na místech, které navštěvují i lidé bez zdravotního omezení, nesoucí s sebou těžké tašky, objemné předměty v nákupních centrech, letištních halách anebo hotelích.

   Ještě nedávno nebyly automatické dveře běžně prodejné, nevídali jsme je na čerpacích stanicích ani v nemocnicích. Ke změně přispěly nové společenské poměry, vývoj mikroelektroniky a také nástup domácích investorů a obchodních řetězců se zahraničním kapitálem. Automatické dveře tvoří v současné době běžný standard a můžeme je najít téměř na každém kroku.

   Naše nabídka automatických dveří zahrnuje vícero typů, kterými jsme schopni naplnit očekávání zákazníka a jeho potřeby. Klientům poskytujeme  odbornou konzultaci a poradenství pro návrh nejlepšího řešení automatického vstupu do budovy. Na našich stránkách najdete potřebné informace, které Vám pomůžou při rozhodování a výběru správného typu automatických dveří.

   V následujících odkazech si můžete prohlédnout nejrůznější konstrukční řešení a provedení automatických dveří. Prohlédnout si můžete také naše realizace, které se snažíme postupně doplňovat.

   Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte a obraťte se přímo na mě.

   Ing. Jan Krišica, jednatel společnosti Emos Alumatic, s.r.o., Česká republika